Оголошено конкурс на визначення кращих ініціатив жителів Торчинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Дата: 03.05.2019 14:51

Торчинська селищна рада  оголошує конкурс

на визначення кращих ініціатив жителів

Торчинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Мета конкурсу – сприяти самоорганізації жителів Торчинської об’єднаної територіальної громади шляхом підтримки ініціатив громадських організацій, органів місцевого самоврядування та ініціативних груп, спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем.

Учасниками конкурсу можуть бути ініціативні групи, громадські об’єднання, органи самоорганізації населення Торчинської  громади, які мають ідеї проектів у таких напрямках:

1. Благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ тощо).

2. Покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.

3. Організація дозвілля (проведення спортивно-масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля тощо).

4. Покращення екологічної ситуації (створення нових зелених зон, облаштування годівничок для птахів та шпаківень, встановлення смітників, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, тощо).

5. Розбудова, збереження та відновлення історично-культурної спадщини територіальної громади (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, відродження місцевих народних традицій та свят, тощо).

6. Впровадження енергозберігаючих заходів.

7. Підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив (створення умов для самовираження дітей та молоді).

Загальні дані про конкурс ініціатив:

Загальний бюджет конкурсу – 30 тисяч гривень (надає Торчинська селищна  рада).

Максимальний розмір співфінансування  на реалізацію однієї ініціативи з бюджету громади  – 10 тисяч гривень.

Організація чи ініціативна група, що бере участь у конкурсі повинна забезпечити не менше 20% бюджету ініціативи власним внеском фінансовим, або внеском своїх партнерів. Власний внесок може бути реалізований також матеріалами чи роботами учасниками проекту.

В рамках відкритого конкурсу не передбачена підтримка ініціатив, направлених на отримання прибутків, не фінансується заробітна плата.

Заявки на участь в конкурсі  подаються з 17 квітня по 17 червня 2019  року (включно) за адресою: Торчинська селищна рада, смт Торчин, вул.Незалежності, 103– особисто або електронною поштою за адресою alla.revutska0@gmail.com: у вигляді відсканованого оригіналу, із зазначеною темою «конкурс ініціатив».

Пакет конкурсних документів має містити:

– заповнену Анкету ініціативи відповідної форми;

– перелік учасників ініціативної групи (для ініціативних груп);

– бюджет ініціативи;

– додатки.

Розгляд  пропозицій  здійснюватиметься  конкурсною  комісією.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться не пізніше 10 робочих  днів  після визначення переможців.

Реалізація проектів повинна бути завершена до 01  листопада  2019 року.

За консультаціями  можна  звертатися до головного спеціаліста з проектної діяльності Торчинської селищної  ради  Алли Ревуцької  за телефоном: 0502384178.

учасника  конкурсу

Ініціативи розвитку Торчинської громади

У вас є ідея для розвитку Торчинської громади? Ви готові втілювати цю ідею в життя? Вам необхідна підтримка для її втілення?___Заповнюйте цю заявку і разом з Торчинською селищною радою генеруйте й впроваджуйте ідеї, які покращують життя людей.

Прізвище, ім"я по батькові

Дата народження

Місце проживання

_____________________________________________________________________________

Яку ініціативу (проект) ви хочете втілити у громаді?

_____________________________________________________________________________

Які проблеми вирішує і які потреби задовольняє ваша ініціатива?

_____________________________________________________________________________

Хто отримає користь від впровадження ініціативи (цільова аудиторія)?

_____________________________________________________________________________

Чи є люди, які підтримують і допоможуть вам впровадити ініціативу? Хто це?

_____________________________________________________________________________

Що ви вже зробили для впровадження своєї ініціативи?

_____________________________________________________________________________

Які кроки необхідно ще здійснити для впровадження ініціативи

_____________________________________________________________________________

Яка допомога вам потрібна для впровадження ініціативи?

_____________________________________________________________________________

Чи готові ви брати на себе відповідальність за впровадження і подальший розвиток ініціативи?

_____________________________________________________________________________

Ваш телефон,електронна пошта, посилання на соціальні мережі (якщо є)

_____________________________________________________________________________

Надаю свою згоду на збір, зберігання та обробку персональних даних Торчинській селищній раді відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»