Гуманітарний відділ

24 Березня, 2021 р., 17:21
05 лютого 2021 року з метою відродження народних традицій, вивчення, збереження та популяризації звичаїв та обрядів пов'язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща, розвитку духовності, виховання дітей та молоді на зразках традиційної народної культури на базі Обласного науково-методичного центру культури відбулося підбиття підсумків обласного конкурсу звичаєво-традиційної атрибутики різдвяно-новорічних свят «Волинська різдвяна містерія», в якому взяли участь учні мистецьких шкіл, працівники клубних установ районів та ОТГ області, студенти Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Волинської обласної ради.